השאר פרטים לייעוץ אישי

מהו רואה חשבון?

רואה חשבון הוא מי שהוסמך על ידי מדינת ישראל על פי חוק לעסוק במקצוע ראיית חשבון.

תפקידו העיקרי הוא ביצוע ביקורת על דו"חות כספיים ומתן דעת עליהם, רוב משרדי ראיית החשבון נותנים שירותים מקיפים נוספים לעסק כגון: הכנת דו"חות שנתיים, הנהלת חשבונות, הכנת תלושי משכורת לעובדי העסק, ייצוג מול רשויות המס, דיווח ותשלום לרשויות המס, פתיחת עסק וסגירתו של עסק, חישוב החזרי מס ותיאומי מס וכל שאר הדברים הקשורים לעסק בענייני רשויות המס.

רואה החשבון הוא בעל ידע והשכלה רחבה בתחום החשבונאות, המיסים, המימון, הכלכלה ועוד'.

רואה חשבון לחברות נדרש להיות בעל תואר ראשון בחשבונאות, בנוסף לתואר הוא נדרש לעבור מבחני הסמכה קשים של מועצת רואי החשבון ובנוסף לזאת הוא נדרש להשלים שנתיים של התמחות במשרד רואה חשבון מאושר על ידי המועצה – כל זאת לפני שהוא מקבל רישיון ראיית חשבון. מסלול לימודים זה המשלב אקדמיה וניסיון מקצועי הופך את רואה החשבון להיות המקצועי והמיומן ביותר בטיפול בעניינים חשבונאיים של עסקים קטנים וגדולים.

אם בחרתם קריירה עצמאית, יש להבין כי בחירתו של רואה החשבון היא החלטה משמעותית מאוד לעסק שלכם, החלטה עם השפעות רחוקות טווח.

משרד גדול או קטן?

במידה ואתם מעוניינים בפתיחת תיק עוסק פטור, עוסק מורשה, או חברה בע"מ בסדר גודל קטן או בינוני, העדיפות שלכם היא לשכור משרד רואה חשבון קטן, כמובן, ישנם הבדלים בין משרדי רואי חשבון שונים שישפיעו על העסק שלכם בדרכים רבות, לכן, חשוב לבחור את המשרד רואה חשבון בקפידה, משרדנו בתל אביב, נמצא בחזית המקצוע ומספק:

  1. שירות – אנו מעניקים את השירות הטוב ביותר, שירות סובלני שלוקח בחשבון שעסק בהקמה וגם עסק קיים מצריך הרבה הדרכה וקיימות הרבה שאלות שנענות על ידינו במקצועיות ומהירות.
  2. מקצועיות – משרדינו עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הנוגע למקצועיות, משרדינו בקשר עם מומחי מיסוי הבכירים בתחומם. כמו כן, אנו דוגלים בגישה אקטיבית ובא אנו יוזמים קשר עם לקוח ברמה שוטפת על מנת לייעל ולשפר את מצבו, אנו לא מחכים שלקוח יפנה אלינו ובוחנים את הנתונים הכספיים של העסק באופן שוטף וכך נמנעות "הפתעות" בסוף השנה.
  3. קשר אישי – לכל לקוח ישנו קשר אישי וישיר עם השותף, ההתנהלות היא לא דרך מזכירות ולא דרך עובדים אלא ישירות מול השותף אשר מכיר את הלקוח, דואג לו, ומטפל בו באופן המקצועי והאיכותי ביותר.
  4. רשויות המס – משרדינו זוכה ליחס חיובי והערכה רבה ברשויות המס בעת ייצוג לקוחותינו עקב השם הטוב שמשרדינו קיבל במשך השנים ברשויות המס, דו"חות שמתקבלים דרך משרדינו מתקבלים בעמדה טובה יותר מדו"חות שמתקבלים על ידי גורמים לא מוכרים לרשויות או דרך משרדי רואי חשבון שיש להם ניסיון לא טוב מול רשויות המס וגוררים חשדנות כלפי הדו"חות של לקוחותיהם. משרדינו בקשר שוטף וישיר עם רשויות המס ושומר על רמת תקשורת גבוהה איתם כך שלקוחותינו זוכים לייצוג הטוב ביותר מול רשויות המס.
  5. זמינות – הזמינות בתחום ראיית החשבון היא מאוד חשובה, לפעמים מתעוררים בעסק דברים שדורשים טיפול מיידי של רואה החשבון, משרדנו בתל אביב מודע לחשיבות זו ולכן השותף המטפל בכם יהיה תמיד זמין עבורכם בכל שעות היום והערב.

אנו מאמינים שכל לקוח שמקבל הכוונה נכונה וליווי איכותי יצמח ויצליח בתחומו, התוצאה עבורנו היא צמיחה משותפת עם לקוחותינו.

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו!

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל