רואה חשבון הנותן שירות וליווי עסקי אונליין בכל רחבי הארץ, ייעוץ ראשוני ללא עלות והתחייבות,
לקבלת פרטים חייגו או שלחו פנייה מהאתר, זמין עבורך כעת לתת מענה מיידי.

השאר פרטים לייעוץ אישי

מס מכירת דירה

מס מכירת דירה נובע מחקיקה מסודרת; חקיקה אשר מקורה בחוק מיסוי מקרקעין. מעוניינים למכור את הדירה הנוכחית שלכם לצורך מעבר לדירה חדשה ומשודרגת בהרבה? מעוניינים למכור דירת השקעה שברשותכם? מתכננים למכור את הדירה עקב גירושין/ירושה? בבואכם למכור את הנכס בבעלותכם, עליכם לברר האם אתם זכאים לפטור ממס שבח או משלמים מס שבח מינימלי. במקום לעשות זאת לבד, אתם מוזמנים לפנות אל זיידה ושות', משרד רואה חשבון בעל מוניטין גבוה וניסיון רב בתחום ראיית החשבון.

מידע חשוב על מס מכירת דירה

עוברים הליך גירושין מורכב? קרוב משפחה נפטר והותיר אחריו ירושה? מתכננים לעבור לדירה חדשה? במסגרת מצבים אלו ורבים אחרים אנו נאלצים למכור דירה – תוך שיקולים אישיים וכלכליים כאחד. במקביל לכך, יש לקחת בחשבון את מס השבח; המס שיהיה עלייכם לשלם עקב רווח ההון. ברווח הון הכוונה היא להפרש בין מחיר הדירה בעת המכירה לבין המחיר שלה בעת הקנייה.

בהתאם לרפורמה במס החדשה שנקבעה בשנת 2014, גובשה החלטה בה בוטל הפטור ממס השבח – למעט מקרים חריגים. מעוניינים לגלות האם אתם זכאים לפטור או הקלות ממס זה? מומלץ לשתף פעולה עם משרד רואה חשבון מקצועי; משרד בזכותו תוכלו למצוא את העילה לפטור לצד נושאים חשובים אחרים. חשוב לציין כי הליך בירור זה אינו מוכר לרבים מאתנו. במילים אחרות, בבואנו למכור את הדירה בבעלותנו, אנו פונים לשירותיו של עו"ד. עורך הדין ינסח עבורכם את החוזה אך הוא לא יידע לחסוך לכם מס. כדי שתוכלו לחסוך משמעותית בהוצאותיכם בעת מכירת הדירה מומלץ לפנות אל רו"ח גיל זיידה. כך, תזכו לייעוץ ולהדרכה המקיפים ביותר ובירור האם הנכם עומדים בדרישות השונות; דרישות אשר יכולות להוביל לחסכון של עשרות אלפי שקלים.

כאמור, בעת שיתוף הפעולה עם רואה החשבון תבררו את זכאותכם להקלות במס שבח. ישנו מגוון רחב של עילות בזכותן תקבלו פטור ממס שבח או תשלמו מס מינימלי. בין העילות השונות הקיימות ניתן למצוא, למשל, מכירת דירה יחידה, מכירת דירה שעברה בירושה, פטור חד-פעמי במקרה של מכירת שתי דירות ואף פטורים מיוחדים.

ליווי וטיפול מקצועי בכל נושא הקשור למס מכירת דירה

מוכרים דירה או נדל"ן אחר? כדי לברר על זכאותכם לפטור ממס המכירה מומלץ ליצור קשר עם משרד רואה חשבון זיידה ושות'. משרד זה, הפועל מאז שנת 2010, מעניק מגוון שירותים מקצועיים ומתקדמים תוך ליווי וטיפול מקיף עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו.

מידע חשוב על מס מכירת דירה

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל