רואה חשבון הנותן שירות וליווי עסקי אונליין בכל רחבי הארץ, ייעוץ ראשוני ללא עלות והתחייבות,
לקבלת פרטים חייגו או שלחו פנייה מהאתר, זמין עבורך כעת לתת מענה מיידי.

השאר פרטים לייעוץ אישי

מס שבח מקרקעין

מס שבח מקרקעין הינו מס המוטל על הרווחים הנובעים בעת מכירת מקרקעין בישראל. המקור לסוג מיסוי זה הינו בחוק מיסוי ומקרקעין אשר נקבע בשנת תשכ"ג 1963. כיום, הציבור הרחב מכיר חקיקה זו בתור מס שבח. למעשה, מס שבח זה נועד ליצור הבחנה בין שתי נקודות מרכזיות: מיסוי רווח הון המגיע ממקרקעין לבין רווח הון המתקבל ממקורות ומסוגי נכסים אחרים. מעוניינים לדעת יותר על כללי החישוב של מס זה? ברצונכם לקבל פטור ממס שבח? אתם מוזמנים לפנות אל משרד רואה חשבון זיידה ושות'.

חשיבותו של מס שבח מקרקעין

לאורך השנים האחרונות, שוק הנדל"ן הישראלי הולך וצובר תאוצה, כאשר בעלי דירות רבים מעוניינים למכור או לרכוש דירות חדשות לצורך שיפור דיור. במקביל לכך, בעלי נכסים אלו מתמודדים עם סוגים שונים של תשלומים כאשר חלקם נוגעים אל מס שבח מקרקעין. כאמור, מס זה מוטל בעת מכירת נכס או רכישתו. בהתאם לכך, אם ברצונכם למכור או לרכוש נכס יהיה עליכם לברר האם אתם זכאים להקלות במיסוי או שמא הנכם זכאים לפטור מתשלום.

קיבלתם דירה בירושה ואתם מעוניינים למכור אותה? מחזיקים בשתי דירות במקביל וברצונכם למכור אחת מהן? כדי להבין האם אתם עומדים בדרישות השונות לצורך קבלת הקלה או פטור, מומלץ לפנות אל רואה חשבון מנוסה ואמין. לאורך שיתוף הפעולה תעברו על הנכסים שברשותכם, תמלאו את הטפסים השונים ותגישו אותם אל הרשויות הרלוונטיות.

לצד מילוי הטפסים השונים והגשתם, רואה החשבון יסייע לכם בעת בירור זכאותכם לפטור ממס שבח. חשיבותו של שיתוף פעולה זה הוא עצום. מדוע? בעת מכירת דירה, רבים מאתנו פונים אוטומטית לעורך דין מתוך אמונה כי הוא יעניק לנו את השירות המקיף ביותר. עם זאת, עורכי דין רבים אינם מודעים לקיומן של שיטות למזעור ומינימיזציה של המס. כך, בבואכם לשתף פעולה עם רואה החשבון גיל זיידה תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים. כיצד? בזכות הבקיאות המרשימה בה הוא מחזיק לצורך קבלת הקלות או פטור מתשלום מס שבח.

ייצוג מקצועי בתחום ראיית החשבון

בעת מכירה או רכישה של נכס, מומלץ להסתייע בשירותיו של רואה חשבון מקצועי. כך, תוכלו להתנהל כראוי מבחינה כלכלית – ואף לקבל הקלות כאלו ואחרות. נמצאים במצב דומה? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד רואה החשבון זיידה ושות'. צוות משרד זה יסייע לכם במצב זה כמו גם בעת פתיחת עסק חדש, עריכת דו"חות שנתיים ומאזנים ועוד.

חשיבותו של מס שבח מקרקעין

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל