השאר פרטים לייעוץ אישי

משרד רואה חשבון מוביל בתל אביב

משרד רואה חשבון זיידה ושות', שנוסד בשנת 2010, מציע מגוון שירותים בתחום ראיית החשבון: החל מייעוץ בנושא מס שבח מקרקעין, מס מכירת דירה לצד סיוע בפתיחת תיק עוסק מורשה, צוות המשרד מלווה את קהל לקוחותיו בכל שאלה ופנייה תוך יחס אישי ושמירה על סטנדרט עבודה גבוה. נשמח לעמוד לרשותכם.

שירותיו של משרד רואה חשבון

כל אחד ואחת מאתנו מחזיקים בחלומות שונים. עבור אחד מדובר ברכישת דירה, עבור אחר מדובר בפיתוח הקריירה. עם זאת, בנושא אחד לא ניתן להתווכח: כדי לחיות חיי נוחות נטולי חובות, עלינו להתנהל נכון מבחינה כלכלית. בהתאם לכך, מומלץ לפנות אל משרד רואי חשבון ולקבל ייעוץ וליווי בנושאים הבאים:

  • דו"חות שנתיים ותחזיות – רבים מאתנו חולמים על פתיחת דף חדש והקמת עסק עצמאי. בין אם מדובר בחברה בע"מ ובין אם מדובר בעוסק מורשה, יהיה עליכם להגיש דו"חות שנתיים ומאזנים למס הכנסה. בעת הכנת דו"חות אלו, יש לציין מגוון רחב של נתונים: רווחים והפסדים, חבויות מס צפויות, תזרים המזומנים, שינויים בהון העצמי ועוד – כדי לערוך מסמכים חשובים אלו, יהיה עלייכם להסתייע בשירותיו של רואה חשבון.
  • תכנון וייעוץ מס – סוג שירות זה מתחלק לשניים: ייעוץ במיסוי עבור חברות ועבור יחיד. כאשר מדובר, לדוגמא, במיסוי חברות, משרד רואי חשבון מקצועי ילווה אתכם במגוון נושאים: החל מייעוץ בדיני המס העוסקים בחברות, דיווח לרשויות המס כמו גם תכנון היבט המס המתלווה למבנה המימון – אין ספק שמדובר בסיוע חשוב ביותר שיסייע לכל חברה וארגון.
  • הנהלת חשבונות וחשבות – החל מחסכון במס, הכנת המשכורות של העובדים והפקתם ועד ניהול שוטף של חשבונות חברה ויחידים, רואה חשבון מנוסה יסייע לכם בתהליכים חשובים אלו על הצד הטוב ביותר.

טיפול מהשורה הראשונה

תפקידו של רואה חשבון הוא עצום, שכן הוא מסייע למגוון חברות ושכירים בעת ניהול החשבונות שלהם, ליווי בעת פתיחת עסק חדש, תכנון וייעוץ מס ועוד. אם גם אתם זקוקים לשירותים אלו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד רואה חשבון זיידה ושות'. משרד זה מתמחה במגוון נושאים בראיית חשבון ומעניק ללקוחותיו טיפול מהשורה הראשונה.

משרד רואה חשבון מוביל בתל אביב  זיידה ושות'

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל