רואה חשבון הנותן שירות וליווי עסקי אונליין בכל רחבי הארץ, ייעוץ ראשוני ללא עלות והתחייבות,
לקבלת פרטים חייגו או שלחו פנייה מהאתר, זמין עבורך כעת לתת מענה מיידי.

השאר פרטים לייעוץ אישי

פתיחת תיק עוסק מורשה

פתיחת תיק עוסק מורשה כוללת מספר שלבים עיקריים: החל מביקור במשרד מע"מ ועד הגשת המסמכים הרלוונטיים – כדי לבצע הליך זה כראוי יש לפנות אל רואה חשבון מנוסה ומקצועי. כך, תוכלו לוודא כי אתם מצוידים בכל הטפסים המתאימים וכי עדכנתם אותם בהתאם להנחיות. מעוניינים לצאת לדרך חדשה כעצמאיים? שיתוף פעולה עם זיידה ושות', משרד רואה חשבון עתיר ניסיון, יוביל לתוצאה הרצויה.

מה חשוב לדעת על פתיחת תיק עוסק מורשה?

רבים מאתנו עובדים כשכירים ואף נהנים מכך. וזאת, בשל העובדה שאיננו צריכים להתמודד עם החישובים הפיננסים הנלווים לכך. עם זאת, היציאה לעצמאות תעסוקתית מחזיקה ביתרונות משל עצמה. מעוניינים להיות הבוס ולחלק הוראות לאחרים? ברצונכם להכתיב את סדר היום שלכם בעצמכם? פתיחת עסק חדש מסמלת פרק מרתק ומספק בחייהם של העצמאיים.

חשוב לציין כי הקמת עסק חדש דורש תכנון מדוקדק ביותר בכל הקשור להתנהלות כלכלית. כלומר, אין זה מספיק להחזיק בכישרון ובמומחיות בתחום עיסוקכם. למעשה, כדי שהעסק שלכם יהיה משגשג, עלייכם להקדיש מחשבה רבה כיצד תגשימו מטרה זו – ותיצרו רווחים. חלק מההתנהלות הכלכלית הנכונה כולל את פתיחת תיק העוסק המורשה במע"מ. החשיבות בפתיחת תיק זה היא, בראש ובראשונה, הצהרת כוונות מצד בעל העסק; הצהרה המעידה על כוונת העסק ליצור מחזור עסקאות בלתי מוגבל.

בבואכם לפתוח תיק עוסק מורשה, עלייכם להבין מול אלו גורמים ממשלתיים אתם מתמודדים בזירה העסקית. מבחינת רשויות המדינה אתם עומדים מול מס ערך מוסף, מס הכנסה והמוסד לביטוח לאומי. לכל גוף שצוין לעיל יש מס אותו הוא גובה על הפעילות העסקית; פעילות במסגרתה חשוב לדעת את היקפו ועיתויו של תשלום המס כמו גם כיצד ניתן למזער אותו. כמו כן, חיוני לדעת להתנהל נכון מבחינת תזרים מזומנים מול חבויות המס הצפויות מכל אחת מן הרשויות הללו באמצעות מקדמות.

בעת פתיחת תיק תדרשו להגיש הצהרת הון למס הכנסה; הצהרה באמצעותה אתם מדווחים מהו השווי ההון העצמי הפרטי שלכם ושל העסק שלכם.

התנהלות כלכלית מחושבת – בליווי המומחים

לצד הגשת הטפסים הרלוונטיים, בעת פתיחת תיק עוסק מורשה יהיה עלייכם לדווח על מחזור הרווחים הצפוי. בהתאם לגודל מחזור הרווחים, כך תדעו האם הנכם מחויבים בדיווח למע"מ אחת לחודש. זקוקים לייעוץ בעת פתיחת תיק זה? מוזמנים לפנות אל זיידה ושות', משרד רואה חשבון הממוקם בתל אביב ונוסד בשנת 2010. בזכות שירותיו של רו"ח גיל זיידה תזכו לסיוע מקיף: לצד מילוי הטפסים והגשתם, צוות משרד זה יסייע לכם מול שלושת הרשויות הבאות: מס ערך מוסף, הביטוח הלאומי ומס הכנסה. שיתוף פעולה עם רשויות אלו הוא, ללא ספק, עולם ומלואו. בשל כך, יש לפנות אל רואה חשבון מקצועי ומיומן אשר ידריך אתכם כיצד להתנהל מולן. לצד שירותי ייעוץ וליווי בעת פתיחת תיק עוסק מורשה, אנו מציעים שירותים נוספים כדוגמת עריכת דו"חות שנתיים ומאזנים ואף ניהול חשבונות וחשבות.

פתיחת תיק עוסק מורשה עושים עם זיידה ושות'

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל