רואה חשבון הנותן שירות וליווי עסקי אונליין בכל רחבי הארץ, ייעוץ ראשוני ללא עלות והתחייבות,
לקבלת פרטים חייגו או שלחו פנייה מהאתר, זמין עבורך כעת לתת מענה מיידי.

השאר פרטים לייעוץ אישי

פתיחת תיק עוסק פטור

פתיחת תיק עוסק פטור מומלץ לבצע בסיועו של רואה חשבון מנוסה. מעוניינים לצאת לדרך חדשה כעצמאיים? ברצונכם לעבוד באופן פרטי לצד עבודתכם כשכירים? כך או כך, אם אתם רוצים לפתוח תיק עוסק פטור כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל משרד רואה החשבון זיידה ושות'. מאז הקמתו ב-2010 המשרד מסייע ללקוחותיו לממש את מטרותיהם העסקיות – על הצד הטוב ביותר.

פתיחת תיק עוסק פטור: מידע חשוב

הקמת עסק עצמאי הוא בגדר הגשמת חלום עבור רבים מאתנו. עזבתם את מקום עבודתכם כשכירים כדי לפתוח עסק משל עצמכם? מזל טוב ובהצלחה! כעת, עומדת בפניכם משימה חשובה לא פחות: פתיחת תיק עוסק פטור. בטרם תפתחו תיק זה, חשוב לציין את ההבדלים העיקריים הקיימים בין עוסק פטור לבין עוסק מורשה. הבדלים אלו כוללים, בין היתר, את מחזור ההכנסה של העצמאיים. במידה וההכנסה השנתית שלכם איננה חוצה את רף ה-99,003 ₪, עליכם לפתוח תיק עוסק פטור. במידה וההכנסות חוצות רף זה – הנכם מוגדרים כעוסק מורשה.

בבואכם לפתוח תיק עוסק פטור, מומלץ להסתייע בשירותיו של רואה חשבון מומחה. מדוע? בשל העובדה שמדובר בהליך בירוקרטי מסורבל, רצוי לקבל ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לטפסים הרלוונטיים אותם תצטרכו להגיש, למלא אותם כראוי מבלי לפספס אף פרט והכתובת אליה תצטרכו להגיש אותם. מעבר לכך, רואה חשבון מקצועי ומנוסה יסייע לכם בעת עריכת הצהרת ההון שלכם. במקביל, חשוב להדגיש כי העוסקים הפטורים מחזיקים ביתרונות רבים: ראשית, הם אינם מחויבים לשלם מע"מ. בנוסף, הם פטורים מהגשת דו"חות מדי חודש למע"מ.

פתיחת תיק עוסק פטור עם משרד רואי חשבון מוביל

עובדים במקצועות חופשיים? מתכננים לפתוח עסק שמחזור ההכנסות השנתי שלו איננו חוצה את הסכום 99,003 ₪? עלייכם לפתוח תיק עוסק פטור ברשויות המס. במקביל לכך, ובעת ההתנהלות השוטפת שלכם מול רשויות המע"מ, הביטוח הלאומי ומס הכנסה יהיה עלייכם להתמודד עם מגוון מצבים מורכבים. במקום לבצע זאת לבד וללכת לאיבוד, אתם מוזמנים לפנות אל משרד רואה חשבון זיידה ושות'. משרד זה קיים כעשור וצבר לאורך השנים מוניטין גבוה המתבסס על הניסיון והיחס האישי והאיכותי שלו.

פתיחת תיק עוסק פטור במשרד רואי חשבון זיידה ושות'

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל