רואה חשבון הנותן שירות וליווי עסקי אונליין בכל רחבי הארץ, ייעוץ ראשוני ללא עלות והתחייבות,
לקבלת פרטים חייגו או שלחו פנייה מהאתר, זמין עבורך כעת לתת מענה מיידי.

השאר פרטים לייעוץ אישי

רואה חשבון במרכז

מחפשים רואה חשבון במרכז? צוות משרד רואה החשבון זיידה ושות' יסייע לכם במגוון תחומים חשובים. מתכננים למכור דירה ומעוניינים בהקלה במס הרכישה? מתכננים לפתוח עסק ומתלבטים האם לפתוח תיק עוסק מורשה או פטור? זקוקים לייעוץ ותכנון בתחום המס? כך או כך, כדי להתנהל כראוי מבחינה כלכלית, צוות עובדי המשרד יסייע לכם שלב אחר שלב תוך מתן יחס אישי ומקצועי.

מידע חשוב על רואה חשבון במרכז

רבים מאתנו מעוניינים להשתחרר מעול עבודתנו כשכירים ולפתוח בדרך עצמאית חדשה. מדובר בפעולה אמיצה וראויה, בסופה תיהנו ממסלול חיים חדש ומרגש. אחד השלבים הראשונים והמכריעים ביותר במסלול זה כולל את תהליך האפיון של העסק שלכם, מיהו קהל היעד של העסק לצד היבטים חשובים נוספים.

בהמשך הדרך, יהיה עליכם להכין תכנית עסקית. תכנית זו מתבססת על הפרטים הבאים: עלויות הקמת העסק, רכישת הציוד עבור העסק, הכספים אותם תקדישו לשיווק העסק לצד היבטים חשובים אחרים. חשוב לציין כי שלב זה יתבצע בסיועו של רואה חשבון מקצועי ואמין. כך, תוכלו להקצות את סכומי הכסף הדרושים לביצוע המשימות השונות.

כעת, יהיה עליכם לפתוח תיק עוסק פטור או מורשה. ההבדל העיקרי בין שני מושגים אלו עומד על מחזור ההכנסה של העסק. בנוסף, הבדל זה אף מעיד על הפטור מתשלום מע"מ לו אתם זכאים והאם תיהנו מניכוי ומזיכוי לצרכי מס.

רואה חשבון במרכז שמעניק את תשומת הלב הדרושה לכל לקוח

זקוקים לסיוע בניהול החשבונות או בהפקת המשכורות לעובדים? צריכים ליווי וייעוץ בעת הדיווח לרשויות המס? צרו קשר עוד היום עם משרד רואה החשבון קליימן ושות'. משרד זה נוסד בשנת 2010 וצובר מאז מוניטין מרשים בתחום ראיית החשבון – על כל ענפיו השונים. מעבר לשירות מקצועי ומקיף, אנו מעניקים יחס אישי ללקוחותינו ומלווים אותם לאורך התהליכים השונים – עד לתוצאה הרצויה.

רואה חשבון במרכז זיידה ושות'

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל