רואה חשבון הנותן שירות וליווי עסקי אונליין בכל רחבי הארץ, ייעוץ ראשוני ללא עלות והתחייבות,
לקבלת פרטים חייגו או שלחו פנייה מהאתר, זמין עבורך כעת לתת מענה מיידי.

השאר פרטים לייעוץ אישי

רואה חשבון לחברות

שירותיו של רואה חשבון לחברות כולל, בין היתר, ליווי עצמאיים בפתיחת עסק חדש, פתיחת תיק עוסק פטור ומורשה, הכנת דו"חות שנתיים לעצמאיים ולחברות, עריכת דו"חות רבעוניים ושנתיים, ייעוץ לאורכה של שנת הכספים לצד שירותים חשובים נוספים. בין אם אתם מנהלים חברה או עמותה ובין אם אתם מתכננים לצאת לדרך עצמאית וחדשה, אתם מוזמנים לפנות אל משרד רואה חשבון זיידה ושות'.

רואה חשבון לחברות ולעצמאיים

תפקידו של רואה החשבון כולל התמחויות במגוון פעולות פיננסיות; פעולות הכוללות, לדוגמא, עריכת ביקורת על הדו"חות הכספיים של החברה, מעקב אחר המאזנים השונים ומגוון הפעולות החשבונאיות של העסק ועוד. לאור כל זאת, אין ספק שתפקידו של רואה החשבון הוא משמעותי ביותר עבור עצמאיים וחברות כאחד:

  • פתיחת עסק – מי מאתנו לא חולם על היום בו נהפוך לעצמאיים ונתכנן את סדר היום שלנו? בשל כך, אין ספק שפתיחת עסק הינו שלב חשוב ביותר; שלב אותו יש לבצע כנדרש ובהתאם להנחיות החוק. במילים אחרות, הליך זה של הקמת עסק מתחיל ראשית כל במילוי מגוון טפסים והגשתם אל רשויות המס. בנוסף, חשוב לחדד את הנקודה הבאה: פתיחת עסק מתחלקת לשתי קטגוריות עיקריות: פתיחת תיק עוסק פטור או מורשה ופתיחת תיק של חברה בע"מ. כך או כך, כדי להגיש את הטפסים המתאימים, רואה חשבון מנוסה ילווה אתכם שלב אחר שלב – עד להקמתו המוצלחת של העסק.
  • הנהלת חשבונות – הצלחתו של כל עסק או חברה בע"מ נמדדים בהתנהלות הכלכלית השוטפת שלהם. החל מהכנת תלושי המשכורת והפקתם, דיווח למע"מ, מס הכנסה והביטוח הלאומי מדי חודש בחודשו לצד שירותים רבים נוספים – על רואה החשבון לעקוב אחר כל פרט כראוי.

רואה חשבון לחברות עם זמינות גבוהה לכל שאלה פיננסית

מתכננים לפתוח עסק חדש? מעוניינים לנהל את החברה שלכם כראוי מבחינה כלכלית? בין אם אתם עצמאיים ובין אם אתם מנהלים חברות או עמותות, מומלץ לחפש אחר רואה חשבון מקצועי ומנוסה. אנו, במשרד רואה חשבון זיידה ושות', נשמח לסייע לכם במגוון בעיות ושאלות תוך זמינות גבוהה ויחס אישי לכל אחד ואחת מקהל לקוחותינו.

רואה חשבון לחברות זיידה ושות'

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל