השאר פרטים לייעוץ אישי

רואה חשבון לעסקים קטנים תל אביב

מחפשים רואה חשבון בתל אביב? בין אם אתם מעוניינים לפתוח עסק חדש ובין אם אתם זקוקים לסיוע פיננסי כיחידים, שיתוף פעולה עם מומחה זה יוביל להתנהלות כלכלית חכמה ונכונה – ללא כל ספק. מתבלבלים בין פתיחת תיק עוסק מורשה לבין פתיחת תיק עוסק פטור? זקוקים לייצוג מול רשויות המס? שירותים אלו ועוד מעניק משרד רואה חשבון זיידה ושות', משרד בעל מוניטין מרשים בתחום ראיית החשבון. מוזמנים להתרשם מאתר האינטרנט שלנו ולקבוע פגישת ייעוץ בהקדם.

רואה חשבון בתל אביב: סיוע בפתיחת תיק עוסק פטור ומורשה

עובדים כשכירים שנים רבות? מעוניינים לצאת לדרך עצמאית כאשר אתם תהיו הבוס של עצמכם? מדובר, ללא כל ספק, בהחלט אמיצה ביותר; החלטה אשר דורשת מכם תכנון רב. כדי לצאת לדרך חדשה, מומלץ ראשית לעמוד על ההבדלים בין פתיחת תיק עוסק מורשה ופתיחת תיק עוסק פטור:

  • תיק עוסק פטור – כאשר אנו מדברים על עוסק פטור, הכוונה היא שהעסק הינו פטור מתשלום מע"מ. כלומר, כעוסקים פטורים, לא תצטרכו לשלם מע"מ על כל עסקה שאתם מבצעים ואף אינכם רשאים לגבות מע"מ מקהל לקוחותיכם. בשל כך, לא תוכלו להנפיק חשבוניות מס אלא לעבוד אך ורק עם קבלות. עם זאת, תהיו מחויבים בתשלום מס הכנסה וביטוח לאומי. חשוב לציין כי ישנם יתרונות רבים בפתיחת תיק עוסק פטור, יתרונות הכוללים, למשל, דיווח למע"מ פעם בשנה.
  • תיק עוסק מורשה – ההבדל העיקרי בין תיק עוסק פטור לבין תיק עוסק מורשה הוא היקף ההכנסות שלכם. בין אם הנכם עובדים כמעצבי פנים או טכנאי מחשבים, אם היקף ההכנסות שלכם עולה על סכום מסוים הנקבע בחוק, יהיה עלייכם להירשם כעוסק מורשה. עם זאת, ישנם מקצועות המחייבים פתיחת תיק עוסק מורשה – וזאת ללא קשר למחזור ההכנסות שלהם; מקצועות הכוללים, בין היתר, אדריכלים ומהנדסים.

לסייע בכל שאלה ופנייה – על הצד הטוב ביותר

תחום ראיית החשבון הינו עולם ומלואו: החל משירותי הנהלת חשבונות, פתיחת תיקים, ייעוץ ותכנון מס ועד פתיחת עסק חדש – אם אתם זקוקים לייעוץ וליווי באחד מנושאים אלו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל זיידה ושות', משרד רואה חשבון במרכז בעל ניסיון מרשים המחויב לסייע ללקוחותיו בכל פנייה ושאלה – עד התוצאה הרצויה.

רואה חשבון לעסקים קטנים תל אביב

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל