השאר פרטים לייעוץ אישי

רואה חשבון מומלץ בתל אביב

משרד זיידה ושות' הינו משרד רואה חשבון תל אביב הפועל מאז שנת 2010. זקוקים לסיוע בהתנהלות מול ביקורת מס הכנסה? מעוניינים לפתוח עסק חדש? ברצונכם לקבל הוצאות מוכרות למס כעצמאיים? כל שעלייכם לעשות הוא לפנות אל זיידה ושות'. צוות המשרד ישמח לסייע לכם בכל שאלה על הצד הטוב ביותר – תוך זמינות גבוהה לכל בקשה.

שירותיו השונים של רואה חשבון תל אביב

רואה חשבון מקצועי ומנוסה יסייע לכם במגוון תחומים:

  • תיאום מס – כל אחד ואחת מאתנו העובדים כשכירים בישראל משלמים מס הכנסה כל חודש. תשלום זה נקבע בהתאם לגובה המשכורת שלנו וזאת כאשר יש מגוון מדרגות מס הקובעות את האחוז שנשלם. במקביל לכך, רבים בשוק העבודה מחזיקים במספר מקורות הכנסה. במקרים אלו, על העובד לפנות אל רשויות המס ולבקש כי יגדירו עבורו את גובה הניכוי מכל אחד ממקורות הכנסה אלו. אמנם ישנן מספר דרכים לבצע פנייה זו, מומלץ להסתייע בשירותיו של רואה חשבון לחברות.
  • הכנת משכורות לעובדים – כל ארגון המעסיק עובדים מחויב לשלם להם משכורת מדי חודש. במקביל לכך, על הארגון להנפיק תלוש משכורת מפורט בהתאם לסעיפים השונים. וזאת, בהתאם לחוק להגנת השכר. הרכבת המשכורת תתבצע בהתאם למספר גורמים המשפיעים על הסכום בחשבונו של העובד. גורמים אלו כוללים, בין היתר, את הסכם העבודה שנקבע בין העובד והמעביד, מספר הימים והשעות שהעובד עבד לאורך החודש, כמו גם מגוריו של העובד והאזרחות שלו. בשל העובדה שמדובר בעבודה מורכבת הכוללת שיתוף פעולה מול רשויות המס והביטוח הלאומי, על רואה החשבון להפגין בקיאות רבה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

לתאם ציפיות בתחום המס

תחום ראיית החשבון הינו עולם ומלואו: החל מפתיחת עסק חדש, תכנון וייעוץ מס ועד ייצוג מול רשויות המס – כדי לקבל את הסיוע האיכותי ביותר, מומלץ ליצור קשר עם זיידה ושות'. עובדי משרד זה מתמחים במגוון שירותים בתחום ראיית החשבון וישמחו לייעץ לכל לקוח וללוות אותו עד ליצירת התוצאה הרצויה.

רואה חשבון מומלץ בתל אביב זיידה ושות'

צריך עזרה להגיע למטרה?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל